NAŠE SLUŽBY

Co pro Vás můžeme udělat?

Práce architekta-projektanta

OD STUDIE PO REALIZACI

Novostavby a rekonstrukce staveb pro bydlení, víkendových chalup, restaurací, penzionů, vinařství, vinařských domů, ... Rekonverze budov a areálů. Od studie, přes projektovou dokumentaci všech stupňů, po návrh interiéru, zahradních úprav a součinnost během realizace.  Sami vzděláním architekti (FA VUT, FUA TUL) na projektech pracujeme multioborově, dle konkrétních požadavků a měřítka i s dalšími architekty, projektanty, specialisty a tvůrci. Nebráníme se principielně žádnému zadání. Rádi pracujeme s kontextem místa a pokládáme si otázky ohledně minulosti i budoucnosti. Máme velkou slabost pro industriál, staré chalupy, pro hory, vodu a pro vinařskou krajinu Jižní Moravy.  

Návrhy interiérů

PRÁCE S PROSTOREM, TVAREM A MATÉRIÍ

Interiéry kanceláří (i velké v administrativních budovách), hotelů, restaurací, penzionů a jiných služeb, interiéry soukromých obytných staveb (v bytech, rodinných domech, developerských projektech i víkendových domech). Máme víceletou praxi (soustavně od r. 2014) nejen v navrhování, ale i ve fyzické práci řady profesí v souvislosti s tvorbou interiéru. Díky tomu všemu dovedeme kvalitně dozorovat, koordinovat, případně zajišťovat dokončovací práce staveb a realizace interiérů. 

Urbanismus, krajinařina, zahrady

MALÉ I VELKÉ MĚŘÍTKO

Ze zahradní tvorby je aktuálně naší hlavní doménou navrhování užitkově-okrasných zahrad, drobných zahrad na terasách a komunitních zahrad vnitrobloků bytových domů
Nebráníme se ani urbanisticko-krajinářským zadáním většího rozsahu, z větších projektů jsme již zpracovali např. ideovou studii rekonverze průmyslového areálu v Brně a ideovou koncepci revitalizace úseku cca 1 km nábřeží řeky Svratky. 

Prodej a realizace vybraných prvků staveb

PŘÍBĚH BAVIA - Vybavení od architektů

Už od roku 2012 řešíme v rámci projektování nejen samotné návrhy, ale jejich hmotnou podstatu a výběr konkrétních produktů. Při naší práci jsme objevili spoustu zajímavých produktů a seznámili se s nimi zblízka v rámci naší stavební praxe. Je škoda se o ně nepodělit s ostatními. Dodáváme koncovým zákazníkům a jsme podporou i pro architektonická a interiérová studia, developery, stavební firmy a další profesionály. Pro ty jsme partnerem schopným porozumět jejich potřebám. 

Zajímáme se, jak věci vznikají, jaké vlastnosti mají a odkud pochází. Pravidelně navštěvujeme mezinárodní veletrhy a ptáme se na možnost navštívit výrobu materiálů či produktů, nejen v ČR, ale i v zahraničí (a s radostí jsme již navštívili např. výrobu TON, Zazzeri, CEA Design, Systra, Bematech nebo Minirol). 

Jaký sortiment pod obchodní značkou BAVIA dodáváme? Najdete u nás vybrané obklady a dlažby, sanitární keramiku, vodovodní baterie, designová topná tělesa, stínicí techniku (interiérové rolety, záclony, závěsy, exteriérové a sreeenové rolety, sítě proti hmyzu), další textil (potahový, vysoce odolný a vodovzdorný), dětské a neobyčejné tapety, osvětlení a koncové prvky elektro, cementové stěrky, ekologickou stavební chemii a nábytek TON. Více informací na www.bavia.cz.

Díky našim aktivitám v rámci BAVIA můžeme být v intenzivnějším kontaktu se stavební praxí než kdybychom pouze projektovali. Tyto praktické zkušenosti úročíme v našich dalších projektech. 

Komorní co-working v Brně 

SETKÁVÁNÍ A SYNERGICKÉ EFEKTY

Proč jsme se rozhodli provozovat co-working? 

  • nechceme žít v bublině naší profese, architekt je výsostně služba lidem, s lidmi, pro lidi, proto se chceme setkávat, poznávat co nejvíce lidí, specifik jejich profesí a jejich osobních příběhů 
  • sdílením našich prostředků a vybavení můžeme mít kvalitnější a profesionálnější zázemí a vybavení ve srovnání s ateliery podobné velikosti jako jsme my
  • bližší informace o naší sdílené kanceláři Branta Workspace najdete na samostatném webu www.branta.cz

Zaujali jsme Vás?

Vytvořte si webové stránky zdarma!